Δωρεάν test Covid-19 από τον ΕΟΔΥ, αύριο Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 στο Δημαρχείο Καισαριανής.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_640,h_640/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2022/01/271798540_238732415112147_424303242641026291_n.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Κυριακή 16 Ιανουαρίου 2022 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Καισαριανής, θα διεξαχθούν test Covid-19 από κλιμάκιο του ΕΟΔΥ για τους δημότες Καισαριανής και των γύρω Δήμων, από 5 χρονών.
Για τους ανήλικους απαιτείται συνοδεία γονέα ή εξουσιοδότηση του γονέα σε άλλον ενήλικο συνοδό.
Τα test θα γίνουν από τις 09:30 το πρωί μέχρι τις 3:00 το μεσημέρι.
Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους τον ΑΜΚΑ ή την ταυτότητά τους και αριθμό κινητού τηλεφώνου. Οι μάσκες προστασίας καθώς και οι αποστάσεις είναι υποχρεωτικές.