Χριστουγεννιάτικη πρωτοβουλία των Συλλόγων Γονέων του 2ου Γυμνασίου και 6ου Δημοτικού
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_537,h_401/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2021/12/santa-run.jpg)
Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων/Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Καισαριανής σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων/Κηδεμόνων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Καισαριανής διοργανώνουν το 1o Santa Run Καισαριανής, με κεντρικό σύνθημα «…γίνε ο Αη Βασίλης που έχεις μέσα σου».
Για περισσότερες πληροφορίες επισυνάπτεται το Δελτίο Τύπου.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_724,h_1024/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2021/12/Αfisa-Santa-Run-Kaisarianis-724x1024.jpg)