Κάλεσμα σε εκδήλωση – συζήτηση με Γονείς προ-νηπίων και νηπίων την Κυριακή 20 Σεπτέμβρη 10:00 στο Σκοπευτήριο (πίσω από το Μουσείο ΕΑΜικής Εθνικής Αντίστασης
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_640,h_451/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2020/09/cea0cf81cf8ccf83cebacebbceb7cf83ceb7_ce95cebaceb4ceaecebbcf89cf83ceb7_web-1.jpg)
Η Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων, καλεί τους γονείς των ηλικιών 4-5 χρόνων στην ανοιχτή εκδήλωση-συζήτηση σχετικά με τις συνθήκες που καλούνται τα νήπια και προνήπια να βιώσουν την 2χρονη υποχρεωτική προσχολική αγωγή.
Κυριακή 20 Σεπτέμβρη 2020 στις 10:00 π.μ πίσω από το Μουσείο ΕΑΜικής Εθνικής Αντίστασης
*Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα ατομικής προστασίας (μάσκες, αποστάσεις). Στο χώρο θα υπάρχουν αντισηπτικά και όλοι οι συμμετέχοντες θα είναι καθιστοί
![](https://goneiskaisarianis.files.wordpress.com/2020/09/cea0cf81cf8ccf83cebacebbceb7cf83ceb7_ce95cebaceb4ceaecebbcf89cf83ceb7_web-1.jpg?w=900)