Εθελοντική αιμοδοσία στο 3ο Δημοτικό Καισαριανής για το Νοσοκομείο Παίδων
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_640,h_373/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2022/10/paidon-featured-scaled.jpeg)
Ακολουθεί το κάλεσμα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 3ου δημοτικού Καισαριανής για την αιμοδοσία:
Αγαπητοί γονείς,
σας καλούμε να στηρίξετε την αιμοδοσία που θα πραγματοποιηθεί από το νοσοκομείο Παίδων στο σχολείο μας το Σάββατο 16/9/2023 από τις 09:00 έως τις 14:00.
Το αίμα είναι ζωή! Ας δείξουμε όσο περισσότεροι μπορούμε την αλληλεγγύη μας…σε μια περίοδο που τα περιστατικά απαξίωσης της ανθρώπινης ζωής μας συγκλονίζουν.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_500,h_750/https://goneiskaisarianis.gr/wp-content/uploads/2023/09/blood-donationblood-camp-Made-with-PosterMyWall-1.jpg)